Bloknot Nedir ?

Öncelikle;  ebat, amaç ve kullanım özellikleriyle farklı standartlarda üretilebilen bloknotlar, firma, reklam, tanıtım, promosyon ürünü olarak önemli bir yer tutmaktadır. Bu sistemlerin, insanların her türlü yazma, not ihtiyacını giderir. Özellikle sosyal ve yoğun bir iş hayatı olan insanlar, öğrenciler için kullanımı idealdir. Bu sayede insanlar hayatlarının daha planlı ilerlediğini fark edecek ve en önemli durumları unutmayacaklardır. Hesaplarını yapabilir, işlerinde daha pozitif olabilirler. Özellikle her eğitim statüsündeki öğrenciler hiç kuşkusuz çok fayda göreceklerdir. Bloknot, aslında bir iş yerinde çalışıp çalışmasak dahi neredeyse her gün kullandığımız bir defter çeşididir. Özellikle iş yerlerinde çalışan insanların, unutmamak için oluşturdukları notları ve yahut randevu ve buna benzer bilgileri kaydettikleri yer, bu yapılardır. Her çeşit notu barındıran bu yapılar, genellikle iş yerlerinde kullanılır. Bu durumdan dolayı ki iş yerleri kendi bloknotlarını oluştururlar.
Birçok bloknot çeşidi vardır.
-Küp Yapılı
-Spiralli Yapılı
-Taç Yapılı
Küp Bloknot; Adını, en + boy + yükseklik eşitliğinden alır. Kare ebatlarda, 8 x 8 cm – 9 x 9 cm. ve 10 x 10 cm. 1. hamur kağıda ofset baskılı olarak üretilir. Üst taraftan elastiki tutkal kullanılarak, bir arada durması sağlanır. Altta gerektiğinde karton veya farklı bir materyal kullanılabilir. Firma logosu, tanıtım spotu adres ve telefonlar basılarak müşterinizin her an sizi hatırlaması sağlanarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.
Spiralli Bloknot; Talep edilen ebatlarda ve sayfa sayısına göre ofset baskı ile şekillendirilen bloknotlar, firma tanıtımı baskılı alt ve üst karton kapak, tasarım ve basımı da yapıldıktan sonra, spiral ciltleme yöntemiyle, defter şeklinde ciltlenerek üretim sonuçlandırılır. Kapaklar; 250 – 350 gram bristol, kuşe karton üzerine 1-2-3-4 renk ofset baskılı, laminasyonlu, local laklı, varak yaldızlı yapılabilmektedir.
Taç Bloknot; Adını kapağını açtığınızda ki üst panelden alan bu tip bloknotlar, tek bölümlü veya açıldığında kapağın sağ ve sol bölümlerde ki bloknotlardan oluşmaktadır.
Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam olarak müşterilerimizin en iyisini hakettiğini düşünüyoruz. Sektörümüz alanında ihtiyaçlarınıza her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz.

Talep Formu

Medya ve matbaa işlerinizi profesyonellere bırakın!

Siz de medya işlerinizin profesyonel ellerde yeniden hayat bulmasını istiyorsanız bu profesyonel ve genç ekibe bırakın.

Algıda seçici ve fark yaratan çalışmalar ile değişimi siz de fark edeceksiniz. İşe, talep formunu doldurarak başlayın!

Talep Formu
[/fullwidth]