Bayrak ve Flama Nedir?

Meraklısına Bayrak Hakkında Bilgi
İnsanlar yerleşik hayata geçmeden kendilerini bir grup oluşturduktan sonra ifade arayışına girdiler bayrağın çıkışı bu noktadır. Çeşitli taşlar işaretler evlerin yapılış şekilleri bile bugün arkeolojik açıdan orada hangi kültürün olduğunu bir kimlik kartı gibi önümüze koyuyor.

Bayrak:
Kelime kökeni olarak batırmak-batrak, mızrak’tan gelmektedir. Bayrak bir milletin, bir askeri grubun, bir kurum veya kuruluşun renklerini, özelliklerini taşıyan; bir gönderin ya da bir mızrağın ucunda sallanacak şekilde yerleştirilen, işaret veya toplaşma yahut birleşme simgesi olarak kullanılan kumaş parçası.

Her ebatta Türk Bayrağı uygun fiyatla ve kaliteli olarak sizlere sunulur. Türk Bayrağı T.C. yasalarına uygun şekilde imal edilip en kaliteli şekilde uygun fiyat ile istediğiniz ebatlarda üretilmektedir.

Flama nedir?

Flamalar genellikle iç mekanlarda kullanılsalar da dış mekanlar içinde rahatlıkla kullanılabilirler. İç mekanda saten kumaş flamalar için vazgeçilmezdir. Dış mekanda baskının arkaya geçmesi düşünüldüğünde triko polyester kumaştan flama imalatı
düşünülmektedir.Flamaların üzerlerine plastik sopa takılabildiği gibi ipe dizili olarak da kullanılabilmektedir.Kenarları ve uç kısımları sıcak kesimle kesilir ve şekillendirilir. Uç kısımları düz, sivri, çatal ve yuvarlak şekillerde isteğe bağlı olarak imal edilebilir.

Genel Olarak Flamalar Şu Ebatlarda İmal Edilir:
40 x 60 – 50 x 100 – 50×150 – 70 x 150 – 70 x 200 – 90 x 150 – 90 x 200 – 100 x 200 – 100 x 300 (cm)

“Başarılarınızı matbaam.com.tr dalgalanırsın”
Bayrak imalatı dikkat, beceri, tecrübe ve işini sevmeyi gerektiren bir iştir; bayrak kumaşının kalitesinden bayrak kumaşının kesimine bayrağın üzerine uygulanacak logo ve amblemin grafik çalışmasından film çıkışına baskı kalıbına, kalıbından renk kodları ve Pantone kodlarıyla örtüşen renklerde boyasından baskısına, baskılı bayrağın fiksesine, sıcak kesimine ve dikişine kadar büyük bir özveri gerektiren bayrak ve flama imalatı, Bu özveri gösterilmediği  taktirde ortaya kalite açısından düşük, ihtiyaçları karşılamayan bir ürün olarak karşımıza çıkar bayrak ve flamalar. Bu ise sizi ve şirketinizi temsil eden bayrak ve flamaların sizi gereği kadar temsil etmemesidir. Hiç bir zaman kalite açısından düşük ürünleri kullanmanızı prestijiniz açısından istemeyiz. Bu yüzden tüm imkanlarımızla en kaliteli bayrak ve flamaları üretiyoruz.

Bayrak İmalatı:

Bayrak imalatı için özel olarak dokunmuş kumaşlar olan alpaka, raşel, triko polyester, polyester saten, kristal saten, mat saten, atlas saten isimli kumaşların üzerine empirme baskı, digital baskı, serigraf baskı ve fabrikasyon baskı teknikleri ve aplikasyon dikiş tekniğiyle logo ve amblemler bayrağa uygulanır.Kenarları kullanılacağı mekana göre ısı kesim veya dikişli tek kat yada çift kat olabilir. Fabrikasyon ve digital baskı tekniği ile basılan bayraklar yıkamaya karşı dayanıklı diğerleri akmaya karşı garantilidir. Bayrak sipariş vermek istediğinizde bize logonuzu vektörel çizim olarak pdf formatında mail atmanız ,renklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Şayet elinizde bilgisayar çalışmanız yoksa herhangi bir görseliniz de mevcut değilse grafik bölümümüz tarafından bayrak tasarımınız ücretsiz olarak Ççalışılır. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda bayrak imalatımız çok faklı kombinasyonlarla gerçekleştiğinden standart bir fiyat verilemez. Fiyat ve detaylı bilgi için telefonlarınızı bekliyoruz.

Talep Formu

Medya ve matbaa işlerinizi profesyonellere bırakın!

Siz de medya işlerinizin profesyonel ellerde yeniden hayat bulmasını istiyorsanız bu profesyonel ve genç ekibe bırakın.

Algıda seçici ve fark yaratan çalışmalar ile değişimi siz de fark edeceksiniz. İşe, talep formunu doldurarak başlayın!

Talep Formu
[/fullwidth]