Zarf Nedir?

Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam,; zarflarda kullandığı kaliteli kağıt ve teknolojik ekipmanlarla hızlı, ekonomik, uygun fiyatlı hizmet vermektedir.

Başta diplomat, buklet, tebrik, düğün, torba zarflar olmak üzere tüm zarf çeşitlerini pencereli ve penceresiz olmak üzere hızlı bir şekilde tüm zemin ya da ön arka baskılı olmak üzere sizlerin tercihleri doğrultusunda yaparak en kaliteli ve benzersiz zarfları teslim etmektedir.

Tasarımlarda hazır kullanmayarak sizlerin isteklerini göz önüne alıp yaptığımız benzersiz tasarımlarla en güzel zarfları sunmaktayız.
Zarfların tarihçesine bakacak olursak;

Genel anlamlı kırtasiye malzemesi olarak kullanılır ancak günümüzde firmaların artık kurumsal kimlik tasarımların icabı diplomat, buklet, pencereli torba ve baskılı cd zarfı ihtiyacı doğmuştur. Bu bağlamda daha önceleri sadece posta sisteminde kullanılan ve mektup ulaştırma amaçlı kullanılan zarflar, artık günümüzde para, evrak, teklif mektubu, kartvizit, tebrik kartı gibi malzemelerde de kullanılmaya başlanmıştır. Bu doğrultuda zarfların üzerine firma ismi, adresi logosu ya da yapılan en can alıcı işlerin basılması ve bu şekil ile gönderilmesi hem estetik olarak hem de firma kurumsallığı açısından çok daha cazip hale gelmiştir.

Basklı zarflar her ne kadar estetik açıdan çok iyi olsa da basım süreleri ve fiyatları firmaların kullanmamasına sebep olmaktadır. Bu noktada ise Ankara zarf basım merkezi olarak sizlere en uygun fiyatlı kaliteli ürünleri hızlı bir şekilde teslim ederek avantaj sağlamaktayız.

Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam sadece zarf basımı olarak değil aynı zamanda da antetli kağıt, düğün ve tebrik davetiyeleri gibi baskıları da en uygun, kaliteli ve hızlı şekilde yapabilmektedir.

Talep Formu

Medya ve matbaa işlerinizi profesyonellere bırakın!

Siz de medya işlerinizin profesyonel ellerde yeniden hayat bulmasını istiyorsanız bu profesyonel ve genç ekibe bırakın.

Algıda seçici ve fark yaratan çalışmalar ile değişimi siz de fark edeceksiniz. İşe, talep formunu doldurarak başlayın!

Talep Formu
[/fullwidth]