18043_72dpi_605WGizlilik Politikası Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam web sitesinin kayıtlı kullanıcılarına daha güvenli bir internet ortamı sağlamak için belirttiği gizlilik hakları aşağıda sıralanmıştır:

Hiçbir ziyaretçi veya müşteriden siteye girdiği anda otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. Bunların arasında ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler bulunur. Bu veriler site yapısını iyileştirmek ve alışveriş işlemleri ile ilişkilendirmek için kullanır.
Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Bunun yanında Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dâhilinde kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Bu bilgiler yalnızca Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam web sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
gizlilik-politikasıKayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dâhilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
www.matbaam.com.tr’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.matbaam.com.tr harici internet sitelerine köprüler olabilir. Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
Herhangi bir sitede Matbaam Ofset Baskı Gazetecilik ve Reklam logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’ yi kontrol etmeniz ve gerçekten www.matbaam.com.tr’ye ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz.