Baskılı Kağıt Oto Paspası

Araba yıkamacılarının ve otomobil tamiri yapan firmaların kullandığı ayak paspaslarının üzerine koyulan baskılı kağıtlardır. Ofset baskı tekniği ile basılan oto paspas kağıtları yaygın olarak kullanılan reklam aracıdır.

Oto paspası nedir?
Kağıt oto paspası oto yıkama firmalarının tercih ettiği ucuz ve pirestijli bir üründür. Bu kategoride yer alan oto paspası kraft kağıt üzerine baskı yapılarak oluşturulmuştur. Ölçülerimiz 35 Cm X 50 Cm olup özel ebatlarda da üretilmektedir. Oto Paspas Kağıdı siparişlerinizi 125-130 gr. imitasyon kağıda ofset baskı yapılarak hazırlıyoruz. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda istenilen kağıda ve istediğiniz renkte baskı yapılır.

Fiyatlandırma İçin Gerekli Bilgiler:
1. Ebadı ( en ve boy cm ölçüleri)
2. Kağıt Cinsi ve Gramajı
3. Baskı Renk adedi
4. Miktarı

Yeni çalışmaya başlayacağımız firmaların renklerini doğru uygulayabilmemiz için renk örneğini göndermeleri gerekmektedir. Yapılan tüm çalışmalarda baskı onayı alınmadan üretime geçilmemektedir. Gönderdiğimiz çalışmaların bilgilerini kontrol ederek havale bilgisini ekleyerek onay verdiğinizde en kısa sürede baskıya geçilir.

Kağıt Paspas Bastır, Kağıt Paspas baskısı nasıl yapılır neye yarar?

Günümüz şartlarında artık oto yıkamalar müşterilerinin aklında daha fazla kalabilmek için son 3-4 yıldır kullanılan baskılı oto paspasını tercih ediyorlar. Kağıt otopaspası firma logonuzu üstünde taşıyarak uzun süre deforme olmamakla birlikte daha kurumsal bir firma olduğunuzu da müşterinize anlatıyor aslında.

Talep Formu

Medya ve matbaa işlerinizi profesyonellere bırakın!

Siz de medya işlerinizin profesyonel ellerde yeniden hayat bulmasını istiyorsanız bu profesyonel ve genç ekibe bırakın.

Algıda seçici ve fark yaratan çalışmalar ile değişimi siz de fark edeceksiniz. İşe, talep formunu doldurarak başlayın!

Talep Formu
[/fullwidth]