Föy Dosya Nedir?

Hemen her şirkette bulunması gereken kurumsal kimlik çalışmalarındandır. Cepli dosya şirketlerin kurumsal ihtiyaçları için tasarlanır.

Cepli Dosya (Sunum Dosyası) Nedir?
Müşterilere firmaların tekliflerini, bültenlerini ya da şirket kataloglarını verebileceğiniz, firmaları farklılaştıran etkili bir sunum aracıdır cepli dosya.

Bir Cepli Dosyada Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?
Cepli dosyalarda isteğe göre tek ya da iki sayfada birden cep bulunur. Bu ceplerde kartvizit ya da firma tanıtım CD’leri için özel alanlar ayrılmıştır. Böylelikle cepli dosyanın verildiği kişi kataloğunuzu inceledikten sonra firma yetkilinize ulaşım imkanı da bulacaktır.

Cepli Dosya Çeşitleri Nelerdir?
Genel olarak cepli dosyalarda, parlak ya da mat kuşe kağıt kullanılmaktadır. Cepli dosya üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arası tercih edilmektedir. Bu kağıdın üzerine isteğe bağlı olarak parlak ya da mat selofan uygulaması yapılmaktadır. Yine aynı şekilde cepli dosya kapağındaki firma logosunun ya da belirli desenlerin üzerine sadece o bölgelerde parlaklık, matlık ya da pütürlü yüzey dokusu sağlamaya yarayan lokal lak uygulaması yapılmaktadır.

Cepli Dosya Tasarımı ve Basımı
Firmanın kurumsal kimliği ile bütünlük oluşturması gereken cepli dosya tasarımı ajanslardan ya da müşterimizden tamamen baskıya hazır şekilde gelebileceği gibi, deneyimli tasarımcılardan oluşan grafik bölümümüz iş ortaklarımız için sıfırdan bir tasarım da yapabilir.
Müşterilerimiz arzu ederlerse üretim sahamızda bulunan kendi makinelerimizde üretilen cepli dosyaların baskısı aşamasında bulunabilir ve onay verebilirler.
Standart 22 x 31 cm veya farklı ölçülerde üretilmektedir.
Kağıt Opsiyonları: Tek yüzlü Amerikan Bristol Karton (300-350-400 gr ) Çift yüzlü Amerikan Bristol Karton (300-350-400 gr)  Kuşe kağıt (300-350-400 gr), Fantazi Kağıt (düz, ustü dokulu veya desenli kağıt) görüntüsü ve kalitesi daha yüksektir.
Ancak, diğer kağıt cinslerine göre baskı özelliği geniş olmamakla beraber kağıt yapısından dolayı maliyeti yüksektir.

Talep Formu

Medya ve matbaa işlerinizi profesyonellere bırakın!

Siz de medya işlerinizin profesyonel ellerde yeniden hayat bulmasını istiyorsanız bu profesyonel ve genç ekibe bırakın.

Algıda seçici ve fark yaratan çalışmalar ile değişimi siz de fark edeceksiniz. İşe, talep formunu doldurarak başlayın!

Talep Formu
[/fullwidth]